Кошик
273 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 06.04).

вул. Енергетична 13, Зеленодольськ, Україна
+380 (68) 691-52-15
Друкарня PROPRINT - друкуємо ідеї!

Бокал для пива 500 мл з написом «Не алкаш, а дегустатор» — подарунок з гумором

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: B0284

525 ₴

399 ₴

Показати оптові ціни
+380 (68) 691-52-15
Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Новинка -24%
Бокал для пива 500 мл з написом «Не алкаш, а дегустатор» — подарунок з гумором
Бокал для пива 500 мл з написом «Не алкаш, а дегустатор» — подарунок з гумором
525 ₴399 ₴
Готово до відправки
+380 (68) 691-52-15
Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Бокал для пива з написом «Не алкаш, а дегустатор» — це ідеальний варіант подарунка для людини, яка любить пиво, гумор і не любить зайвих пояснень. Напис одразу розставляє всі крапки над «і» та викликає усмішку ще до першого ковтка.

Такий бокал чудово підійде як подарунок другу, колезі, брату, чоловікові або керівнику, особливо якщо людина цінує іронію та самоіронію. Це вдалий подарунок на день народження, корпоратив, професійне свято, новосілля або просто “без приводу”.

Бокал об’ємом 500 мл зручний для пива, крафтових напоїв або навіть безалкогольних дегустацій — адже дегустатором може бути кожен. Такий подарунок не припадає пилом, а регулярно використовується й щоразу піднімає настрій.

Бокал з написом «Не алкаш, а дегустатор» — подарунок для тих, хто вміє відпочивати зі стилем і жартом.

Основні
ПризначенняДля пива
МатеріалСкло
Об`єм500 мл
Висота150 мм
Верхній діаметр80 мм
КолірБілий
Декоративне оформленняМатування
Тематика декору, малюнкаДень народження
Кількість в наборі1 шт.
Підходить для миття в посудомийній машиніТак
ВиробникProprint
Країна виробникУкраїна
  • Ціна: 399 ₴